Дата: 15.07.2021 15:57

П Р О Т О К О Л   № 5

засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад

комунальних керівників підприємств, установ, організацій та закладів

Путильської селищної ради

смт Путила                                                                          15 липня 2021 року

Присутні:

Гордей Василь Вікторович – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів апарату Путильської селищної ради.

Назарова Тетяна Анатоліївна – голова Постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку

Сафроняк Сергій Васильович – секретар Путильської селищної ради.

Маковійчук Михайло Васильович - Голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства ;

Томнюк Олег Миколайович - Голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту побутового і торгівельного обслуговування, соціального захисту населення;

Порядок денний:

1. Про допуск претендентів до конкурсного відбору директора КП «Путильський селищний ринок»
  2. Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП «Путильський селищний ринок»
  3.  Про оголошення результатів конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП «Путильський селищний ринок»

Розпечатавши конверт з пакетом документів учасника № 1 Унгуряна Анатолія Васильовича, було встановлено наступне:

• перелік документів, що надався претендентом для участі в конкурсі відповідає всім вимогам.

СЛУХАЛИ: Сафроняка С.В.

Запропонував допустити до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора КП «Путильський селищний ринок» Унгуряна Анатолія Васильовича

ГОЛОСУВАЛИ: Назарова Т.А. – за,– Гордей В.В.- за, Сафроняк С.В.  – за. Маковійчук М.В. – за, Томнюк О.М. – за.

1. Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП «Путильський селищний ринок»

СЛУХАЛИ: Унгуряна А.В.

Доповів стосовно плану реформування підприємства протягом одного року;

Описав заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників, підвищення ефективності його діяльності.

Описав пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства.

СЛУХАЛИ: Гордея В.В.

Запропонував взяти конкурсну пропозицію Унгуряна Анатолія Васильовича до відома.

1. Про оголошення результатів конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КП «Путильський селищний ринок»

СЛУХАЛИ: Гордея В.В.

Запропонував визначити переможцем в конкурсному відборі Унгуряна Анатолія Васильовича.

СЛУХАЛИ: Гордея В.В.

Запропонував  внести подання селищному голові на посаду директора КП «Путильський селищний ринок» переможця конкурсного відбору Унгуряна Анатолія Васильовича.

СЛУХАЛИ: Гордея В.В.

Запропонував  результати конкурсного відбору оприлюднити на офіційному сайті селищної ради.

Голова комісії       Гордей Василь Вікторович               _______________

Секретар комісії   Сафроняк Сергій Васильович           _______________

Члени комісії:

Назарова Тетяна Анатоліївна           _______________

Маковійчук Михайло Васильович   _______________

Томнюк Олег Миколайович             _______________

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад

комунальних керівників підприємств, установ, організацій та закладів

Путильської селищної ради

Путильському селищному голові

Івану ПОВІДАШУ

ПОДАННЯ

Відповідно до п 2.31 параграфу 6 Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій та  закладів, що належать до комунальної власності Путильської селищної ради затвердженого рішенням Путильської селищної ради №242/9-21 від 20 травня 2021 року та засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад комунальних керівників підприємств, установ, організацій та закладів Путильської селищної ради від 15 липня 2021 року, конкурсна комісія пропонує затвердити на посаду директора КП «Путильський селищний ринок» переможця конкурсу Унгуряна Анатолія Васильовича.

Голова комісії       Гордей Василь Вікторович               _______________

Секретар комісії   Сафроняк Сергій Васильович           _______________