Путильська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Пенсійний фонд ІНФОРМУЄ

ЯКЩО БУДИНОК ОДНОЧАСНО ОПАЛЮЄТЬСЯ І ТЕПЛОВОЮ, І ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ, НА ЯКУ  ПОСЛУГУ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ?

Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ, та/або електрична енергія, – соціальні нормативи для опалення чи теплопостачання приміщення під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну комунальну послугу за вибором людини.

12:51 09.02.2023

ЯК ВИПРАВИТИ ДАНІ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На кожну застраховану особу в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування створено персональну електронну облікову картку з унікальним номером, де зберігається інформація про заробіток людини, стаж тощо.

09:59 08.02.2023

ЖИТЛОВІ ПІЛЬГИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ З УРАХУВАННЯМ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

Перелік пільг з оплати житлово-комунальних послуг, що надаються з урахуванням доходів, визначено Порядком надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389). До таких пільг належать, зокрема, пільги з оплати:

12:41 07.02.2023

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ПРАВО НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Субсидія — це адресна допомога, що надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Призначається вона, якщо доходи мешканців домогосподарства, що проживають в житловому приміщенні, не дають змоги самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, комунальні послуги, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

10:18 06.02.2023

УРЯД ВИЗНАЧИВ МЕХАНІЗМ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТИ ЩОМІСЯЧНОЇ ГРОШОВОЇ ВИПЛАТИ ОСОБАМ, ЯКІ З 2014 РОКУ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У ЗАХИСТІ СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ

На урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 79 “Деякі питання призначення і виплати щомісячної грошової виплати деяким категоріям громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною“.

16:10 03.02.2023

СТРАХОВІ ВИПЛАТИ У РАЗІ НАСТАННЯ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ АБО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) провадиться відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 21.09.2022 № 2620-ІХ (далі – Закон № 2620).

13:44 03.02.2023