Дата: 27.07.2021 18:34

П Р О Т О К О Л   № 8

засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад

комунальних керівників підприємств, установ, організацій та закладів

Путильської селищної ради

смт Путила                                                                          27 липня 2021 року

Присутні:

Гордей Василь Вікторович – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів апарату Путильської селищної ради.

Сафроняк Сергій Васильович – секретар Путильської селищної ради.

Маковійчук Михайло Васильович - Голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства ;

Дячук Світлана Михайлівна – член ради директорів при Департаментів освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, директор КЗ «Путильська гімназія» Путильської селищної ради.

Шемберко Маря’яна Миколаївна -  експерт з проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Порядок денний:

1.   Про допуск претендентів до конкурсу.

1. Про допуск претендентів до конкурсу

При розкритті пакетів документів було встановлено наступне:

ПерелікПІП

Савчук М.М.

Черкач П.І.

Михайлюк О.Я.

Дарій П.Д.

Логош А.В.

Петрик Н.П.

Рейкало Д.П.

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"

+

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

+

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

+

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

+

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

відсутній

довідка про відсутність судимості;

+

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

+

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

СЛУХАЛИ: Дячук С.М.

Охарактеризувала  Логош Аллу Василівну як харизматичну, комунікабельнау особистість. Про-те, ознайомившись з пакетом документів Логош А.В. виявлено невідповідність поданих документів згідно Статті 38.( Закону України «Про повну загальну середню освіту») Керівник закладу загальної середньої освіти

1. Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Поставивши питання допуску до  участі у конкурсі Логош Алли Василівни, конкурсна комісія одноголосно проголосувала про недопущення кандидата до наступного етапу.

ГОЛОСУВАЛИ: ,– Гордей В.В.- за, Сафроняк С.В.  – за. Маковійчук М.В. – за, Дячук С.М. – за, Шемберко М.М. – за.

СЛУХАЛИ:  Гордея В.В.

Запропонував допустити до наступного етапу конкурсного відбору:

• Савчук Марію Миколаївну;
    • Рейкало Дмитра Петровича;