ПОДАННЯ
Дата: 29.07.2021 21:08
Кількість переглядів: 806
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417046/89848e2f2fa8562e428987e94ad5fe75.jpg)
Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад
комунальних керівників підприємств, установ, організацій та закладів
Путильської селищної ради
Путильському селищному голові
Івану ПОВІДАШУ
ПОДАННЯ
Відповідно до п 2.31 параграфу 6 Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що належать до комунальної власності Путильської селищної ради затвердженого рішенням Путильської селищної ради №242/9-21 від 20 травня 2021 року та засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад комунальних керівників підприємств, установ, організацій та закладів Путильської селищної ради від 29 липня 2021 року (Протокол №9), конкурсна комісія пропонує призначити на посаду директора КЗ «Дихтинецький ЗЗСО» Путильської селищної ради – Савчук Марію Миколаївну, на посаду директора КЗ «Киселицький ЗЗСО» Путильської селищної ради – Рейкала Дмитра Петровича, на посаду директора КЗ «Сергіївський ЗЗСО» Путильської селищної ради – Петрик Наталію Петрівну.
« повернутися