Обговорення тут.

Дата: 03.08.2021 16:45

Фото без описуЦей розділ створено для спільного обговорення проблем громади, їх вирішення, а також надання пропозицій щодо розвитку громади.

Пропозиції можуть бути надні стосовно сільського господарства, туризму, енергетики, проблеми екології, лісів, доріг, освіти, культури, медицини, соціальної сфери, економіки, земельних та водних ресурвсів, інше.

Просимо брати активну участь в обговоренні кожного громадянина.

Забороняються заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, права і законні інтереси громадян, а також інформацію, яка містить ненормативну лексику, лайливі вислови, матеріали та висловлювання, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг, а також конфіденційну інформацію щодо третіх осіб. Обговорення не може містити обвинувачення або припущення у звинуваченні, які не підтверджені у встановленому законом порядку.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)