Серпнева конференція

Дата: 31.08.2021 10:27

Фото без опису

Традиційно кожен навчальний рік починається серпневими конференціями, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів. Сьогодні, 27  серпня  2021 р., у актовій залі Путильської гімназії відбулася серпнева конференція працівників освіти Путильської селищної ради з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2020/2021 навчальному році та завдання на 2021/2022 навчальний рік».

У заході взяли участь: заступник селищного голови Гордей Василь Вікторович,  начальник відділу освіти, культури, медицини та спорту Горбан Світлана Василівна, в.о. директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путильської селищної ради, голова об’єднаної організаціі профспілки працівників освіти Путильської, Усть-Путильської, Селятинськї та Конятинської територіальних громад   Шевчук Любов Іллівна,  представники засобів масової інформації, керівники закладів освіти, їх заступники, педагогічні працівники.

З вітальним словом до педагогів та представленням директорів Сергіївського, Киселицького, Дихтинецького ЗЗСО, які успішно пройшли конкурс на заміщення посади, виступив  заступник селищного голови Гордей Василь Вікторович. З його уст прозвучали слова подяки і директорам, які до цього року очолювали дані заклади освіти.

Світлана Василівна,  начальник відділу освіти, культури, медицини та спорту проаналізувала роботу відділу за минулий навчальний рік та сердечно подякували колегам за натхненну працю у минулому навчальному році, за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року і окреслила нові горизонти розвитку освіти регіону.

Досвідом роботи щодо організації освітнього процесу  в умовах дистанційного навчання поділилась Дячук Світлана Михайлівна, директор Путильської гімназії.

Про роботу щодо впровадження  системи управління безпечності харчових продуктів – НАССР у закладах освіти розповіли директор Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шемберко Василь Власійович та директор Путильського ЗДО Попюк Галина Василівна.

В.о. директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Шевчук Любов Іллівна звернула увагу учасників конференції на основні засади діяльності Центру.

Урочистим елементом конференції стала приємна місія – нагородження педагогів. Грамоти Путилької селищної ради  вручив заступник селищного голови Гордей Василь Вікторович.  За підсумками атестації 2021 року Горбан Світлана Василівна, начальник відділу освіти, культури, медицини та спорту, 10 вчителям вручила посвідчення «вчитель-методист» та «старший учитель».

В роботі конференції в режимі онлайн взяла участь заступник начальника відділу інституційного аудиту Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Черкез Інна Богданівна, яка акцентувала увагу на завдання, які стоять перед адміністраціями закладів освіти в новому навчальному році.

Фото без опису       Фото без опису  Фото без опису Фото без опису    Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)