Забезпечення учасників антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил твердим паливом (дровами) на опалювальний період 2021-2022 років

Дата: 30.09.2021 10:09

Відділ соціального захисту населення виконавчого апарату селищної ради повідомляє, що відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 27.09.2021 № 1072-р «Про забезпечення учасників антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил твердим паливом (дровами) на опалювальний період 2021-2022 років» затверджено  Порядок,  який визначає механізм забезпечення твердим паливом (дровами) з метою соціальної підтримки учасників антитерористичних операцій  та/або операцій обєднаних сил.

Твердим паливом (дровами) відповідно до цього Порядку  забезпечуються особи, які є учасниками антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил, у разі їх відсутності, члени їх сімей, які з ними разом проживають.

Забезпечення твердим паливом (дровами) здійснюється відповідними лісогосподарськими підприємствами  один раз на рік, в обсяг  5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та мяколистяних порід за собівартістю на верхньому  складі, шляхом само вивозу.

Для забезпечення твердим паливом(дровами) учасник антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил, або члени його сімї звертаються із заявою довільної форми із зазначенням письмової згоди на обробку персональних даних до органу соціального захисту населення за місцем проживання.

До заяви додаються:

• копії сторінок паспорта з даними про прізвище, імя та по батькові, дату видачі та місце реєстрації;

• копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

• документ, що підтверджує родинний зв'язок  (для членів сімї);

• копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про участь антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил, виданої одним з підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань;

• довідку про склад сімї