Ефективність пробації - співпраця з поліцією

Дата: 30.11.2021 11:21

Фото без опису

30.11.2021 року начальником Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олесею Гордей та провідним інспектором Тетяною Торак було проведено робочу зустріч із оперуповноваженим сектору кримінальної поліції Вижницького районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області Олександром Повідашем.

Дана зустріч була проведена з метою організації взаємодії та врегулювання питання ефективної співпраці уповноважених органів з питань пробації з органами поліції щодо підвищення рівня здійснення розшукових заходів суб’єктів пробації, які ухиляються від відбування покарання. Разом із цим було обговорено основні завдання та інструменти роботи органів пробації, проблемні питання, що виникають під час проведення розшукових заходів засуджених, які ухиляються від відбування покарання, алгоритм організації взаємодії органів поліції з уповноваженим органом з питань пробації щодо оголошення у розшук осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку таких засуджених. Даний алгоритм передбачає терміни проведення першочергових розшукових заходів органом пробації, порядок направлення подання (клопотання) про проведення подальших розшукових заходів до органів поліції, щоквартальні звіряння щодо заведених розшукових справ та підстав для їх закриття, а також порядок дій поліцейського у разі встановлення місцезнаходження особи, яка розшукується.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості про виконання спільного алгоритму дій працівників уповноважених органів з питань пробації та поліції щодо оголошення у розшук осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідоме.