Торгівля людьми: ризики та стереотипи

Дата: 06.12.2021 17:40

Фото без опису

Путильська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості активно співпрацює з соціальними партнерами, зокрема з Путильським бюро правової допомоги та Путильським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області, щодо надання комплексних послуг умовно засудженим.

В рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» відбувся нинішній захід під назвою «Торгівля людьми: ризики та стереотипи».

Профорієнтаторка служби зайнятості Алла Горбан ознайомила присутніх з основними тезами заходу та розповіла про стереотипні уявлення щодо проблеми торгівлі людьми.

Учасники семінару, обговорюючи форми торгівлі людьми, визначили головну причину цієї проблеми – це безробіття, також порушили такі питання:

- причини трудової міграції громадян;

- хто і де найбільше страждає від торгівлі людьми;

- подолання стереотипних уявлень пов’язаних з торгівлею людьми.

Фахівці Путильського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області Олеся Гордей та Тетяна Торак зосередили увагу на тому, хто може стати жертвою торгівлі людьми та які заходи безпеки необхідно застосувати, зокрема щодо персональних даних та документів особи.

Заступниця начальника відділу Путильського бюро безоплатної правової допомоги Тетяни Різак розповіла про юридичні послуги, які надають потерпілим від торгівлі людьми.