Протокол №10

Дата: 05.01.2022 16:36

П Р О Т О К О Л   № 10

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  Путильської селищної ради

смт Путила                                 05 січня  2022 року

Присутні:

Сафроняк Сергій Васильович – секретар Путильської селищної ради.

Гордей Василь Вікторович – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів апарату Путильської селищної ради.

Маковійчук Михайло Васильович - голова постійної комісії селищної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства;

Назарова Тетяна Анатоліївна - голова постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету і фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку;

Басюк Людмила Михайлівна – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради;

Горбан Світлана Василівна – начальник відділу освіти, культури, медицини та спорту апарату виконавчого комітету селищної ради;

Фрасинюк Михайло Васильович – директор комунального закладу «Путильська музична школа».

Порядок денний:

1. Про обрання голови комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  Путильської селищної ради.

2. Про розгляд документів, поданих кандидатами на посаду керівника (директора) комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  Путильської селищної ради, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

І. Про обрання голови комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  Путильської селищної ради.

СЛУХАЛИ: Горбан С.В., яка запропонувала обрати головою конкурсної комісії Гордея В.В.- першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів апарату Путильської селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ: Назарова Т.А. – за, Маковійчук М.М. – за, Горбан С.В. – за, Фрасинюк М.В. – за, Басюк Л.М.-за

ІІ. Про розгляд документів, поданих кандидатами на посаду керівника (директора) комунального закладу «Центр культури та дозвілля»  Путильської селищної ради, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Слухали: Гордея В.В., який ознайомив з вимогами до документів, які подаються кандидатами на розгляд комісії та повідомив, що до конкурсної комісії надійшли документи від трьох кандидатів, а саме від Ліски Марії Іванівни, Нестора Василя Юрійовича, Шинкарюк Оксани Федорівни. За результатами розгляду встановлено, що документи подані на розгляд комісії відповідають кваліфікаційним вимогам для участі в конкурсному відборі.

Слухали: Басюк Л.М., яка запропонувала допустити до участі в конкурсному відборі Ліску Марію Іванівну, Нестора Василя Юрійовича, Шинкарюк Оксану Федорівну.

Голосували: Гордей В.В. – за, Назарова Т.А. – за, Маковійчук М.М. – за, Горбан С.В. – за, Фрасинюк М.В. – за, Басюк Л.М.-за

Голова комісії

Гордей Василь Вікторович