ОГОЛОШЕННЯ: про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Путильський інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 28.01.2022 16:50

Відповідно до розпорядження голови Путильської селищної ради №9 від 28 січня 2022 року, рішення Путильської селищної ради №242/9-21 від 20 травня 2021 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що належать до комунальної власності Путильської селищної ради», оголошується:

1. Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Путильський інклюзивно-ресурсний центр» (Україна, 59101, Вижницький район, смт Путила вул. Українська 146)
  2. Пропозиції приймаються щодня з 08.00 до 17.00 (крім вихідних днів) з 28 січня 2022 року до 18 лютого 2022 року за адресою смт Путила, Вижницький район, Чернівецька область, вул. Українська, 184.

(для довідок):    putyla_sel.rada@ukr.net, (03738-2-10-80) (068-61-51-71-0)

1. Конкурс відбудеться 28 лютого 2022 року:

-  об 14:00 годині в методичному кабінету по вулиці Українська 180, смт Путила.

4. Для участі у конкурсному відборі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі,       до якої додається резюме        у     довільній формі;

- копію трудової книжки

- Копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних. (завантажити)

- Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

5.Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з директором комунального підприємства, та не може бути меншим, ніж передбачено законодавством. По підсумках фінансових результатів діяльності підприємства щоквартально засновником встановлюється надбавки та доплати відповідно до чинного законодавства.

6. Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту співбесіди. Кваліфікаційний іспит може проводитися за напрямами:

- знання        законодавства      у        сфері освіти          дітей  з особливими освітніми потребами.

-знання основ спеціальної педагогіки;.

-знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

Засновник зобов’язаний забезпечити відеофіксацію та (за можливості) відеотрансляцію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на своєму офіційному вебсайті відеозапису протягом одного робочого дня з дня його проведення.