Попередження вчинення засудженими повторних злочинів

Дата: 08.02.2022 15:31

Фото без опису

З метою запобігання вчиненню повторних злочинів серед засуджених, які перебувають на обліку в Вижницькому  районному секторі №2 філії Державна установа «Центр пробації в Чернівецькій  області», 07 лютого провідний фахівець сектору "Путильське бюро правової допомоги» Вижницького  МЦ з надання БВПД Тетяна Різак спільно з фахівцем Вижницького районного сектору №2 філії Державна установа «Центр пробації в Чернівецькій області» Олесею Гордей, також профорієнтаторкою  служби зайнятості Аллою Горбан провели для засуджених лекцію на тему: «Попередження вчинення засудженими повторних злочинів».

Під час проведення заходу суб'єктам пробації  роз'яснено:

- про порядок та умови відбування покарання з випробуванням;

- поняття повторності кримінальних правопорушень;

- коли повторність відсутня при вчиненні продовжуваного кримінального правопорушення;

В кінці лекції було наголошено, що  кожна засуджена особа протягом іспитового строку повинна стати на шлях виправлення та ні в якому разі не вчиняти повторних кримінальних правопорушень.