Порядок отримання компенсації на проживання людям, які вимушено перемістились через активні бойові дії

Дата: 29.03.2022 12:02

29.03.2022 працівниками Вижницького районного сектору № 2 філії Центру пробації у Чернівецькій області Олесею Гордей та Тетяною Торак, спільно з фахівцем сектору “Путильське бюро” відділу БВПД Тетяною Різак та фахівцем  управління соціального захисту Вижницької РДА Марією Ревуцькою  у приміщенні  управління соціального захисту населення Вижницької РДА було проведено бесіду для людини, яка вимушено перемістилась через активні бойові дії та роз'яснено порядок отримання компенсації на проживання. Було наголошено, що допомога надаватиметься у таких розмірах:• для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць, • для інших осіб – 2000 гривень на місяць. Допомога надається щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс один місяць після його припинення чи скасування, та  виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

Щоб отримати допомогу потрібно стати на облік як внутрішньо-переміщена особа та отримати відповідну довідку, а також подати заяву на отримання допомоги на проживання.