Девіз Дня охорони праці у 2022 року, що відзначається 28 квітня, – «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».

Дата: 29.04.2022 10:11

У цей день Міжнародна організація праці акцентує увагу на наявності надійної системи охорони праці, яка включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.

Колектив Центру пробації висловлює вдячність Профспілка пробації , партнерським організаціям і волонтерам, які підтримували й підтримують персонал пробації у нелегкий період роботи в умовах загальнодержавного карантину чи війни, забезпечують працівників та клієнтів пробації засобами індивідуального захисту, дезінфекторами та проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо захисту, підтримують тих, хто вимушено залишив рідні міста.

Безпека суспільства починається з безпеки на робочому місці! Зробимо безпечніше майбутнє разом!