У перший день останнього місяця весни українці відзначають Свято весни і праці.

Дата: 01.05.2022 15:58

Першотравень символізує бажання змінити життя на краще. Але тільки наполегливою працею та єдиною командою можна досягти високих результатів роботи, здійснити найсміливіші проекти та дійсно змінити життя українців на краще.

Колектив Центру пробації об’єднаний спільною благородною метою – підвищення безпеки нашого суспільства шляхом профілактики повторної злочинності. Щодня сумлінно виконуючи свої завдання, кожен на своїй посаді, ми не просто впроваджуємо нові стандарти та інструменти роботи з правопорушниками і засудженими, а гідно представляємо Україну на міжнародному рівні.

З нагоди свята бажаємо всім, щоб разом із весняним теплим сонечком і першими квітами в кожній оселі запанували мир, злагода, любов і добро! Здоров’я, віри, бадьорості та оптимізму, підтримки друзів і колег для звершення нових справ!

#актуально