Цьогоріч День матері особливий, зворушливий, тривожний, але сповнений неймовірної любові, внутрішньої сили, доброти, віри та героїзму українських мам.

Дата: 08.05.2022 19:00

У колективіі Центру пробації більшість – жінки. І більшість з них уже подарували на світ одне, два і більше нових життів. У період війни рф проти України:

8 пробаціонерок склали присягу та долучилися до Збройних Сил України, аби відвоювати мирне майбутнє для українських дітей.

22 наші колеги протягом останніх двох місяців пізнали щастя материнства (народили діток).

Кожна шоста – вимушено шукала більш безпечне місце для захисту життя і здоров’я своїх діток.

Вклоняємось кожній мамі, яка народила та виховала справжнього героя, що сьогодні боронить нашу Державу!

Щиро вітаємо усіх, хто дав світу нове Життя!

Пишаємось українськими мамами, які стали не лише захисницями свого роду, а й українського народу!

Дякуємо за життя, за молитви, за віру та майбутню перемогу!