20-й рік поспіль у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.

Дата: 21.05.2022 20:28

Святкування Дня Європи триває вже два десятиліття, однак саме цього року ми усвідомили цінність цієї дати. Саме в цей день ми маємо чудову нагоду засвідчити прагнення українців жити у мирній країні та розвивати свої перспективи у тісній співпраці з європейськими державами.

Європейська спільнота, а це 47 країн-членів Ради Європи і 27 держав-членів ЄС, об'єднана однією метою - визнання принципу верховенства права.

Дотримання цього принципу якнайкраще здійснюється, коли людина відчуває себе у безпеці, що має гарантуватися державою.

Одним із механізмів гарантії є здійснення правозастосовних і правоохоронних функцій стосовно осіб, які засуджуються судами до кримінальних покарань і пробації.

Зазначена сфера державної політики за часів здобуття незалежності Україною з 1991 року поступово зріла і піддавалася трансформаціям, які неможливо здійснювати без європейських орієнтирів.

Українська пробація почесним членом СЕР та впроваджує кращі європейські практики роботи з правопорушниками задля підвищення безпеки в громадах.

Сьогодні європейські країни стали другим домом для мільйонів українців, які через війну вимушені були їхати в пошуках більш безпечного місця проживання. Але Європа починається з кожного українця. З нашої небайдужості, рівності та взаємоповаги.

#День_Європи