Шановні журналісти!

Дата: 06.06.2022 16:35

Колектив Центру пробації приєднується до вітань з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста!

Недарма у суспільстві журналістику називають професією для сміливих, адже праця журналіста є небезпечною, а особливо сьогодні – під час війни.

Але не лише сміливість стоїть за цими словами, а передусім – це відданість своєму покликанню, справжній пошук правди, необхідність її оперативно і чесно показати, донести до усіх читачів чи глядачів.

У день професійного свята зичимо усім журналістам успіхів у реалізації найсміливіших задумів та планів!

Доносьте правду, інформуйте про події, новини та життя людей! А хто на передовій інформаційного фронту – бажаємо найскоріше головної новини про нашу Перемогу!