З метою забезпечення вимог чинного законодавства під час застосування пробації судові рішення, надходитимуть на виконання до закріплених органів пробації у визначених областях.

Дата: 16.06.2022 15:16

З метою забезпечення вимог чинного законодавства під час застосування пробації судові рішення, що будуть ухвалюватися стосовно осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктів, де проводяться воєнні (бойові дії), надходитимуть на виконання до закріплених органів пробації у визначених областях.

Наразі це стосується окремих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської та усієї Херсонської областей.

Таке рішення закріплено наказом Державної установи «Центр пробації» від 07.06.2022 р. № 248/од-22, ознайомитися з яким можна на офіційному вебсайті Центру пробації за посиланням: https://www.probation.gov.ua/?page_id=118.