Як працівники пробації підтримували зв'язок між собою та із клієнтами пробації в умовах реальної загрози або під час проведення бойових дій?

Дата: 16.06.2022 15:24

Які виникають проблеми у виконанні кримінальних покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, під час воєнного стану?

Чи підтримували зв'язок із поліцією, судами та іншими органами державної влади?

На ці та інші питання відповіли працівники пробації із прикордонних областей та областей, які перебували в тимчасовій окупації, в рамках проведеного проєктом SURGe дослідження.

Отримані результати будуть враховані при підготовці рекомендацій та пропозицій до нормативно-правових актів, технічних рішень, які б сприяли безпеці клієнтів та інспекторів пробації й посиленню спроможності персоналу в умовах воєнного стану.