Запрошуємо до комунікації!

Дата: 22.06.2022 12:12

Уже сьогодні, 22 червня, в онлайн-просторі поговоримо про дітей у конфлікті з законом.

«Обрання запобіжних заходів та призначення покарання для неповнолітніх» - тема чергового вебінару циклу, започаткованого за ініціативи Національна школа суддів України та за підтримки UNICEF Ukraine.

Захід відбудеться 22 червня 2022 року о 16:00.

Передусім вебінар буде корисним фахівцям, які працюють у площині захисту прав дитини. Однак участь у заході можуть взяти усі бажаючі.

Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх

До уваги всіх зацікавлених фахівців! Анонсуємо наступний вебінар циклу, започаткованого за ініціативи Національна школа суддів України та за підтримки UNICEF Ukraine.

Тема вебінару «Обрання запобіжних заходів та призначення покарання для неповнолітніх».

Захід відбудеться 22 червня 2022 року о 16:00.

Тривалість заходу: 1,5 години

Вебінар буде корисним для суддів, адвокатів, працівників пробації та інших фахівців, які працюють у площині захисту прав дитини.

Під час заходу ведучі (судді, представники пробації, експерти МКР) розкриють питання обрання, зміни або скасування запобіжного заходу щодо неповнолітніх; особливості призначення покарання неповнолітнім та роль досудової доповіді; проаналізують застосування примусових заходів виховного характеру та призначення покарань, пов’язаних з позбавленням волі.

Представники органів пробації (Пробація України Probation in Ukraine) розкриють питання звільнення від відбування покарання з випробуванням, особливості здійснення досудової пробації, застосування пробаційних програм.