Увага! Аукціон!

Дата: 29.07.2022 10:48

«Україна — це не лише територія! Україна складається з НАС (людей), як сонях складається із зернин. І від якості кожної «зернинки» залежить, якою СИЛЬНОЮ буде Україна» - Така концепція роботи 14-річної Оксани з Миронівщини Київської області на тему «Любіть Україну! Як сонце любіть... » (В. Сосюра).

Автор роботи – донька пробаціонерів, які самі не стоять осторонь проблем людей, і своїм дітям прищепили почуття людяності та доброти. А ще – справжнього патріотизму.

Юна художниця допомагає українським захисникам – перераховує їм кошти, виручені від продажу її робіт. Мама підтримує доньку та влаштовує аукціони її робіт на своїй фейсбук-сторінці.

Сьогодні долучитися до втілення чергової мрії дитини, для Перемоги України, можуть усі бажаючі. Для цього перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02WpL3jqJ1vHKPJB9VFa6Rqe7jtR45Y9gvLz77WSfUFf2DnBo9YgdXTz9cy6w8PKCAl&id=100015450483946 та під відповідним постом залиште свою «заявку» на придбання картини.

#UAразом #Разом_ми_сильні! #Україна_понад_усе

Возможно, это художественное изображение (гербера Джемсона и текст)