З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 11:59

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. Колектив Вижницького районного сектору #2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області вітає всіх з Днем Державного Прапора України. Бажаємо щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.

Останнім часом синьо-жовтий стяг для кожного українця – це не лише багатовіковий символ нашої держави. Це – наша гордість, наша надія та наша віра.

В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно ж, колір нашої перемоги!