Крокуємо до школи безпечно

Дата: 25.08.2022 08:13

24 серпня 2022 року на Путильщині інспектор ЮПСП Вижницького РВП Інга Поляк спільно з провідним інспектором Вижницького РС #2 філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області Тетяна Торак організували благодійну акцію, до свята всіх школярів - Першого дзвоника.

На жаль дуже багато діток які цього року ідуть до школи та не мають змоги бути забезпеченими усіма засобами канцелярії, але саме ми можемо їм допомогти.

Всі охочі змогли приєднатися до акції "Підготуємось до школи разом", адже Ювенальні поліцейські знають всіх діток, які потребують такої допомоги, і зібрані протягом акції речі, канцелярські товари, шкільні набори, книжки передадуть школярам.

Крім того, кожен, хто бажає долучитися до акції, може звернутися до ювенального поліцейського відділення поліції та залишити необхідні речі там. Напередодні Дня Знань їх обов’язково доставлять тим, хто цього потребує.

Навіть найменша допомога подарує малюкам свято

Разом до Перемоги!