Результат всеукраїнської благодійної акції "Канцелярія для навчання"

Дата: 31.08.2022 15:24

31 серпня 2022 року інспектор ЮПСП Вижницького РВП Інга Поляк спільно з працівниками Вижницького РС №2 філії ДУ "Центр пробації" у Чернівецькій області Олесею Гордей та Тетяною Торак за підтримки Благодійного фонду «Об’єднані перемагати» вручили школярам з сімей які опинилися в складних сімейних обставинах рюкзаки з канцелярським приладдям, солодощами та одягом.

Метою даної акції було допомогти дітям, чиє щасливе дитинство було затьмарене страшними реаліями війни. Адже наша спільна підтримка принесла багато користі та стала причиною дитячих посмішок.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми - безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова й оточена турботою батьків.

Разом ми зробимо усе, щоб українські діти якнайскоріше повернулися до безтурботного мирного життя в квітучій Україні. Єднаймося! І все буде добре.