Обговорення взаємодії уповноважених органів з питань пробації та соціальних партнерів щодо здійснення наглядових та соціально-виховних заходів з суб’єктами пробації

Дата: 05.09.2022 13:00

05 вересня 2022 року відповідно до плану спільних заходів з організації профілактичної роботи з  засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі, та звільненими від відбування покарання з випробуванням працівники Вижницького районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області Олеся Гордей та Тетяна Торак провели спільну нараду з інспектором ЮПСП Вижницького РВП Інгою Поляк, начальником служби у справах дітей Путильської територіальної громади Тетяною Несторяк, завідувачем сектору «Путильське бюро» правової допомоги відділу БПД Тетяною Різак та провідним фахівцем з профорієнтації Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Аллою Горбан.

Метою даної зустрічі було обговорення ряд питань щодо методів роботи з  клієнтами пробації, які перебувають на обліку, а саме:

•  проведення профілактичних заходів, планування заходів загальної та індивідуальної профілактики;
  • -покращення індивідуально-профілактичної роботи із категорією підоблікових осіб та можливості залучення працівників поліції до заходів з відвідування клієнтів пробації за місцем проживання.
  • Інформування центрів зайнятості відносно неповнолітніх клієнтів пробації, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації з метою сприяння у працевлаштуванні незайнятої молоді та залучення їх до навчання (здобуття професії) або соціально корисної діяльності.
  • відвідування клієнтів пробації за місцем їх проживання, у тому числі із залученням працівників служби у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою оцінювання потреб сімей та проведення заходів профілактичного характеру, у тому числі з батьками та особами, які їх замінюють.
  • надання безоплатно правової допомоги відповідно до потреб клієнтів пробації.

По завершенні наради розглянуто аналіз взаємодії та співпраці щодо предмету взаємообміну інформацією щодо клієнтів пробації, а також обговорено стан виконання профілактичної роботи, спрямованої на протидію рецидивної злочинності серед засуджених, які перебувають на обліку сектору.