Донори - рятують життя...

Дата: 09.09.2022 13:16

Сімнадцять співробітників поліції відділення №1 (смт. Путила) та один працівник Вижницького РС №2 філії Державної установи "Центр пробації" у Чернівецькій області здали кров, щоб поповнити запаси необхідних груп. Адже саме завдяки таким заготовкам, за необхідності, медикам вдається врятувати життя людини.

Перед процедурою відбору крові поліцейські та пробаціонерка пройшли необхідний огляд, під час якого лікарі виключили всі протипокази та впевнилися, що людина може стати донором. А для відновлення сил поліцейських пригостили чаєм та солодощами.

Для деяких посадовців здачі крові стала традицією. І хоча така процедура є добровільною, працівники поліції та пробації вважають це своїм суспільним обов’язком.