Шляхи взаємодії

Дата: 15.09.2022 10:18

14 вересня 2022 року начальник Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олеся Гордей спільно з поліцейським офіцером громади сектору превенції Вижницького РВП Миколою Якивюком та завідувачем сектору «Путильське бюро» Тетяною Різак провели робочі зустрічі з головами Конятинської та Усть-Путильської територіальних громад щодо визначення (розширення) переліку соціально значущих об’єктів для відпрацювання засудженими до громадських робіт та особами, які притягаються до адміністративного стягнення у виді громадських робіт.

В ході зустрічі також обговорено перспективи подальшої співпраці та напрями щодо контролю за виконанням громадських робіт, надання соціальної підтримки та безоплатно правової допомоги клієнтам пробації.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та заклала основи подальшої співпраці.