Донати українських пробаціонерок – на залізних пташок для захисників України.

Дата: 21.10.2022 10:43

На зображенні може бути: текст

Найважливіша місія жінки – дарувати життя?. Одне з покликань жінок пробації – подбати про безпеку наших героїчних воїнів та України.

Сьогодні, у День захисників та захисниць України, працівниці апарату Державної установи «Центр пробації» долучилися до проєкту «Армія дронів» та перерахували на рахунок Міністерства оборони України через United24 12,6 тис грн.

?У рамках даного проєкту планується створити потужну базу безпілотних авіаційних комплексів тактичного рівня для повітряної розвідки. «Армія дронів» посилить спроможність української армії та збереже життя тисячам військових і мільйонам мирних жителів нашої держави. Ці сучасні залізні пташки допоможуть нашим захисникам, у числі яких і майже сотня пробаціонерів, моніторити лінію фронту — а це близько 2 470 кілометрів та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

??Проєкт «Армія дронів» започатковано Генштабом ЗСУ, Міністерством цифрової трансформації, Держспецзв'язку та UNITED24. Колектив Центру пробації усіляко долучається до підтримки наших захисників та робить можливі донати для наближення Перемоги!?

Разом ми сильні! Все буде Україна! Слава Україні! Героям слава!??

United24