СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ НА СПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ

Дата: 03.11.2022 17:06

Згідно з рішенням Уряду, з жовтня  2022 року ВИПЛАТУ призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг здійснює Пенсійний фонд України.

ПРИЗНАЧЕННЯ цих виплат до кінця листопада продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Дані для фінансування виплат Пенсійний фонд отримує в електронному вигляді.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення, як і механізм призначення житлових субсидій та пільг, не змінюється. З першого грудня органи Пенсійного фонду України виконуватимуть і функції з призначення  субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо:

Порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”, з текстом якої можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/dVm2L8z