ЧИ ПОТРІБНО ТИМ, КОМУ СУБСИДІЇ ВЖЕ ПРИЗНАЧЕНО ОРГАНАМИ СОЦЗАХИСТУ, ПОВТОРНО ЗВЕРТАТИСЬ З ЦЬОГО ПИТАННЯ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Дата: 07.12.2022 11:28

Тим громадянам, котрим субсидії були раніше призначені органами соціального захисту населення, повторно звертатися до органів Пенсійного фонду України не потрібно: призначені виплати будуть надходити до завершення опалювального періоду – того строку, на який органи соціального захисту населення призначили таку виплату.

Водночас, якщо у одержувачів виникли обставини, які впливають на розмір чи право на виплату призначеної субсидії, вони мають повідомити про це органи Пенсійного фонду України.