ЧОМУ НЕ СТВОРИВСЯ ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ?

Дата: 16.12.2022 10:47

Електронний листок непрацездатності формується на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність, який створює лікар. Одразу після створення медичного висновку на контактний номер пацієнта приходить повідомлення від електронної системи охорони здоровя. Переглянути сформований листок непрацездатності можливо в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.

Електронний лікарняний може не сформуватися з кількох причин:

1. У реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообовязкового державного соціального страхування відсутня інформація про трудові відносини на дату початку періоду її непрацездатності.

2. У Реєстрі застрахованих осіб відсутнє повідомлення про прийняття працівника на роботу.

3. В обліковій картці застрахованої особи Реєстру застрахованих осіб зазначені некоректні, помилкові, неактуальні відомості.