ЩО ТАКЕ МЕДИЧНИЙ ВИСНОВОК ПРО ТИМЧАСОВУ НЕПРАЦЕЗДАТНІСТЬ ТА ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ? ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?

Дата: 05.01.2023 11:39

Медичний висновок про тимчасову непрацездатність - електронний документ, що формується на підставі медичних записів в електронній системі охорони здоров’я та містить висновок лікаря за результатами медичної експертизи з тимчасової втрати працездатності, що засвідчує тимчасову непрацездатність та є підставою для створення листка непрацездатності;

Листок непрацездатності -сформований програмними засобами електронного реєстру листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність або документа, що засвідчує факт усиновлення дитини, і зареєстрований за єдиним реєстраційним номером цього реєстру електронний документ, що є підставою для звільнення від роботи, призначення страхових виплат відповідно до законодавства про соціальне страхування.

Тобто листок непрацездатності – це не те саме, що медичний висновок про тимчасову непрацездатність. Лікар не формує листок непрацездатності. Він засвідчує факт непрацездатності, формуючи медичний висновок про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я.