ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ! ПРО НАСТАННЯ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ЧИ ГОСТРОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ НЕОБХІДНО ОДРАЗУ ПОВІДОМЛЯТИ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 01.02.2023 14:04

З набранням чинності оновленої редакції Закону України «Про загальнообов’язкове державне страхування» зазнав змін і Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, відповідно до якого контроль  за своєчасністю та об’єктивністю проведення розслідування нещасних випадків та/або гострих професійних захворювань (отруєнь), аварій, підготовкою матеріалів розслідування, веденням їх обліку, вжиттям заходів з усунення причин їх настання здійснюють управління Держпраці та територіальні органи Пенсійного фонду України.

Відтак нагадуємо, що у разі настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) роботодавець зобов’язаний упродовж двох годин засобами комунікаційного зв'язку повідомити про це підприємствам (установам, організаціям), зазначеним в пункті 8 Порядку, в т.ч. територіальним органам Пенсійного фонду України, та не пізніше наступного робочого дня надати повідомлення встановленого зразка у паперовому форматі.

Повідомлення також можна надсилати на електронну адресу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області info@cv.pfu.gov.ua