Партнерство заради безпеки суспільства

Дата: 02.02.2023 13:33

Для досягнення найвищої мети – створення суспільства, в якому кожен буде відчувати себе в безпеці, а ті, хто оступився і перебуває у конфлікті з законом, відмовився від протиправної поведінки та виявив бажання жити, не вчиняючи нових злочинів, працівники пробації співпрацюють з органами поліції, громадськими, благодійними та релігійними організаціями, а також волонтерами пробації.

02.02.2023 року працівники Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області провели нараду з соціальними партнерами метою якої було підведення підсумків спільної роботи за 2022 рік та окреслити основні пріоритети на 2023 рік.

Зокрема з нагоди відзначення 8-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію» правами начальника філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області начальник Вижницького РС №2 Олеся Гордей вручила подяки партнерам та висловила вдячність за плідну співпрацю, ділові стосунки, високий професіоналізм, надійну підтримку, а також за вагомий внесок та особисту ініціативу у розбудові служби пробації в Україні.

Персонал органу пробації Путильщини висловлює подяку партнерам по взаємодії, з повагою до кожного, хто долучається до підтримки наших ідей! Будь-які бар'єри долаються за умов гарної співпраці та єдності. "Отримуємо - те що віддаємо" !

Ми цінуємо кожного! Вдячні за будь-яку підтримку й допомогу! Готові до реалізації нових проєктів!