22 лютого 2023 року відбулася робоча нарада керівників структурних підрозділів філій Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області

Дата: 23.02.2023 08:56

22.02.2023 року на базі філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області за участі керівника Руслана Кувіли, а також керівників структурних підрозділів Чернівецької області проведено нараду з метою підведення підсумків роботи за 2022 рік та налагодження взаємодії між секторами, обміну досвідом та обговорення проблемних питань, які виникають під час виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень.

В ході наради начальник філії Руслан Кувіла позитивно оцінив діяльність структурних підрозділів Чернівецької області та акцентував увагу на основних здобутках органів пробації у 2022 році, розповів про плани реформування пробації на найближчій період. Акцентував на важливість обговорення з представниками місцевих органів влади питань співпраці у вирішенні потреб розвитку пробації на рівні громад з метою покращення матеріально-технічного забезпеченню підрозділів пробації.

В свою чергу працівники філії акцентували увагу на важливості питання з реалізації пробаційних програм, заходів соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, а також окреслили деякі питання розвитку пробації, зокрема з підвищення професійної компетентності персоналу.

У межах порядку денного було підбито підсумки за всіма напрямами діяльності пробації, узагальнено досягнення, окреслено проблемні моменти, та основні завдання на 2023 рік.