Онлайн заняття щодо вивчення Порядку формування та ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту

Дата: 27.03.2023 14:57

27.03.2023 року керівники районних секторів філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій, провели онлайн-заняття між працівниками Чернівецького РС №2, Вижницького РС №1 та Вижницького РС №2, задля вивчення та закріплення набутих знань Порядку формування та ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, від 26.06.2018 року № 2023/5 (зі змінами), який визначає процедуру формування, ведення і користування відомостями Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

Метою даного заняття було перейняти та поділитися досвідом, обговорити проблемні питання, які виникають під час наповнення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

В ході навчання було звернуто особливу увагу на роботі із електронним посібником «ГАЙД», який являється своєрідною інструкцією для користувачів, де зібрані відповіді на запитання реєстраторів (з посиланням на джерело), законодавство, правила інформаційної безпеки та порядок наповнення підсистем ЄРЗО. Усі питання структуровані за темами із доступним пошуком інформації по ключовому слову та рекомендований згідно з листом директора Державної установи «Центр пробації» від 12.01.2023 № 257/16/Ян-23

Під час заняття було отримано багато інформації для подальшої роботи з Єдиним реєстром засуджених та осіб, узятих під варту.