Проблема вчинення клієнтами пробації адміністративних правопорушення залишається доволі гострою, що заважає їм повною мірою позбавитись кримінального мислення та стати на шлях виправлення.

Дата: 05.04.2023 16:51

Тому, працівники Вижницького районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області спільно з працівниками бюро правової допомоги 03.04.2023 року провели профілактичну бесіду з клієнтами пробації, спрямовану на попередження скоєння адміністративних правопорушень.

В ході заходу присутнім роз’яснили, що види адміністративних правопорушень та відповідальність за їх вчинення визначено Кодексом України про адміністративні правопорушення. За вчинення адміністративних правопорушень в Україні передбачена відповідальність у вигляді адміністративних стягнень, таких, як попередження, штраф, штрафні бали, оплатне вилучення предмета, який став знаряддям вчинення або безпосереднім об’єктом адміністративного правопорушення, конфіскація: предмета, який став знаряддям вчинення або безпосереднім об’єктом адміністративного правопорушення, грошей, одержаних внаслідок вчинення адміністративного правопорушення, позбавлення спеціального права, наданого даному громадянинові (права керування транспортними засобами, права полювання), позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські роботи, виправні роботи, суспільно корисні роботи, адміністративний арешт, арешт з утриманням на гауптвахті.

Сподіваємося, що виховна робота в даному напрямку та попередження правопорушень є дієвою справою.