📌Психологи пробації: робота у вимірі 5D

Дата: 13.04.2023 08:24

У службі пробації України працює чимало психологів, які залучаються до проведення соціально- виховної роботи з суб'єктами пробації, як в особистому спілкуванні, так і у режимі онлайн, використовуючи 5 основних інструментів професійної діяльності: психологічну діагностику, профілактику, корекцію, просвітництво та консультування.

У серії публікацій рубрики «Психологи пробації: робота у вимірі 5D» ми ознайомимо вас з досвідом наших колег - психологів із різних куточків України, з їхніми напрацюваннями та кращими практиками у роботі з правопорушниками, які потрапили на пробацію.

Історія 1: Роман Асєєв, психолог Приморського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області.

#психологи_пробації #пробація_Одещина

#робота_у_вимірі_5D #команда_пробації