📍Органи пробації відновили роботу на деокупованих територіях Херсонщини

Дата: 13.04.2023 08:26

На сьогоднішній день три підрозділи Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській, Херсонській областях, а саме сектори №16, №17, №18 отримали можливість належним чином виконувати роботу із засудженими та особами, притягнутими до адміністративної відповідальності, здійснювати свої функції, спрямовані на забезпечення безпеки суспільства.

На звільнених територіях Херсонської області визначено та погоджено з військовими державними адміністраціями перелік об’єктів для відбування громадських і суспільно корисних робіт, що дозволяє органам пробації забезпечити виконання рішень суду шодо відпрацювання правопорушниками призначених годин суспільно корисної праці.

Працівникам органу пробації у смт. Високопілля у тимчасове користування надано кабінет у будівлі районного відділу поліції. У Великій Олександрівці знайдено можливість для розміщення підрозділу пробації у приміщенні, що перебуває на балансі Головного управління пенсійного фонду України в Херсонській області. Працівникам смт. Нововоронцовка пощастило трохи більше: їхнє орендоване приміщення вціліло, довелося лише замінити вибиті вікна.

Завдяки сумлінній праці правоохоронних органів, служби надзвичайних ситуацій, комунальників та волонтерів у цих районах налагоджено електропостачання та зв'язок.

#актуально_пробація

Міністерство юстиції України