ДІЗНАЛАСЬ, ЩО ТЕПЕР МОЖНА СПЛАЧУВАТИ ДОБРОВІЛЬНІ ВНЕСКИ НА ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ ЗА СВОЇХ РІДНИХ. ХОТІЛА БИ СКОРИСТАТИСЯ ТАКОЮ МОЖЛИВІСТЮ І СПЛАЧУВАТИ ВНЕСКИ ЗА МАМУ, ЯКА ЗАРАЗ ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ РОБОТИ. ЯК ШВИДКО МОЖУ СКОРИСТАТИСЯ ТАКИМ ПРАВОМ?

Дата: 19.04.2023 14:54

Так, можливість сплати добровільних внесків, у тому числі і на користь третіх осіб, реалізовано як в законодавчій, так і в практичній площині. Ви вже можете скористатися таким правом у будь-який зручний для вас час.

Для цього необхідно зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua, обрати опцію “Договір на добровільну участь“, заповнити форму та сплатити добровільний внесок. Розмір та періодичність сплати добровільного внеску ви визначаєте самостійно.

Для того, щоб до страхового стажу було зараховано один повний місяць, сума добровільного внеску повинна бути не меншою від розміру мінімального страхового внеску, який становить 22% від мінімальної заробітної плати, наразі це 1474 грн.