Путильська громада
Чернівецька область, Вижницький район

ЧИ МОЖУТЬ ЧЛЕНИ СІМ'Ї ПОМЕРЛОГО ПІЛЬГОВИКА ОТРИМАТИ КОШТИ, НЕ ВИПЛАЧЕНІ У ЗВ'ЯЗКУ З ЙОГО СМЕРТЮ?

Дата: 21.04.2023 10:27
Кількість переглядів: 86

 

У разі смерті пільговика, якому пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховано у грошовій готівковій формі, члени сімʼї померлого, на яких поширювалися пільги, можуть отримати кошти, не виплачені у звʼязку із смертю пільговика.

Виплата здійснюється за їх письмовим зверненням, поданим не пізніше закінчення поточного календарного року.

Це передбачено пунктом 14 (прим один) Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі”.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь