ПРО ПОРЯДОК ПОДАННЯ СКАНОВАНИХ КОПІЙ ТРУДОВИХ КНИЖОК ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 12.05.2023 14:20

Механізм подання відомостей про трудову діяльність в електронній формі для створення електронних трудових книжок визначений  «Порядком подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи - підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі», затверджений постановою правління Пенсійного фонду України  від 12 березня 2021 №11-1.

Згідно з визначеним порядком, відомості про трудову діяльність до Пенсійного фонду України  подаються в електронній формі страхувальником або працівником через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/  з обов’язковим накладанням кваліфікованого електронного підпису одним із таких способів:

1. у вигляді копій передбачених законодавством документів, виготовлених шляхом сканування;
  2. в оцифрованому вигляді — шляхом створення відповідного електронного запису в електронному кабінеті страхувальника або застрахованої особи на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, до якого додаються скановані копії документів, на підставі яких створюється запис.