ЧИ ВРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ПРИ РОЗРАХУНКУ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ОДНОРАЗОВА СТРАХОВА ВИПЛАТА, ЯКУ ОТРИМАЛА ЖІНКА У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ЧОЛОВІКА НА ВИРОБНИЦТВІ?

Дата: 15.05.2023 15:41

До середньомісячного сукупного доходу осіб не враховуються суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, завданої здоров’ю працівника під час виконання ним своїх трудових обов’язків, а також допомога, компенсація, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, є одноразовою та отримана протягом одного календарного року (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632).

Тобто при розрахунку субсидії одноразова страхова виплата дружині у разі смерті чоловіка, який загинув під час виконання трудових обов’язків, не враховується до середньомісячного сукупного доходу (натомість щомісячні – враховуються).