ВИМОГИ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ СКАНКОПІЙ ТРУДОВИХ КНИЖОК

Дата: 16.05.2023 15:43

Електронні копії сторінок трудової книжки та документів про стаж, що визначені Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 року № 637, виготовляються шляхом їх сканування.

Скановані копії виготовляються:

в кольоровому форматі з оригіналів трудової книжки та документів про стаж;

мають містити всі сторінки трудової книжки у хронологічному порядку та поля відповідних документів, бути придатними для сприйняття їх змісту, зокрема даних про серію та номер бланків документів;

рекомендована роздільна здатність при скануванні — 300 dpi, формат зображення має бути jpg або pdf, розмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Мб.