ДЕ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ НА ВЕБПОРТАЛІ ПФУ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ З ПОДАНОЇ СКАНКОПІЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ?

Дата: 19.05.2023 15:57

Після успішного оцифрування сканкопій документів інформація відображається:

• в закладці «Записи трудової книжки (За СПОВ)» розділу «ЕТК» - дані про трудові відносини як найманого працівника за основним місцем роботи, сформована автоматично за даними звітів роботодавців;
  • в закладці «Відцифрована ЕТК» розділу «ЕТК» можливо переглянути результат оцифрування відомостей про трудові відносини відповідно до наданих сканованих копій документів;
  • в закладці «Скан-копії трудової книжки» розділу «ЕТК» можливо переглянути сканкопії наданих документів, на підставі яких сформовано електронну трудову книжку;
  • в реквізиті «Загальний страховий стаж» закладки «Страхові дані, наявні в РЗО» головної сторінки профілю користувача відображатиметься підсумок загального страхового стажу, який розраховується автоматично відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №1058-ІV - з 01.01.2004 обчислюється за даними, що містяться в персональній обліковій картці реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, до 01.01.2004 - за результатами оцифрування трудової книжки та інших документів про стаж.