📍Розвиток інституту пробації в Україні – у фокусі уваги Проєкту ЄС «Право-Justice».

Дата: 12.06.2023 13:39

Експерти Проєкту докладають максимум зусиль, щоб становлення пробації в Україні відбувалось згідно з кращими європейськими практиками. Серед першочергових задач у цьому напрямі – формування професійного та міцного кадрового потенціалу органів пробації.

З початку 2023 року за активної участі Сергій Синьогуб , національного експерта Проєкту ЄС «Право-Justice»:

- розроблено Положення про порядок добору персоналу для роботи в Державній установі «Центр пробації»

- напрацьовано Концепцію кадрової політики Державної установи «Центр пробації»

- проведено тренінг «HR Стратегія. Система добору персоналу» для працівників всіх філій ДУ «Центр пробації». Докладніше тут  https://bit.ly/3NcawmG

«Сучасний стан реформування Державної кримінально-виконавчої служби України потребує належного рівня ефективності кадрового забезпечення, залучення для реалізації завдання з виконання покарань вмотивованого та високопрофесійного персоналу, здатного на сприйняття нового та застосування сучасних підходів у роботі. За результатами проведеного тренінгу напрацьовано рішення, які стануть складовими дорожньої карти розвитку служби пробації», - зазначив Олег Янчук, директор Пробація України Probation in Ukraine у листі-подяці на ім'я Ірини Жаронкіної, керівниці компонента з питань захисту прав власності та виконання Проєкту ЄС «Право-Justice».