Онлайн навчання з підвищення професійної компетенції працівників уповноважених органів з питань пробації

Дата: 13.06.2023 14:22

13.06.2023 року начальник Вижницького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій Олеся Гордей організувала онлайн-заняття між працівниками Чернівецького РС №2, Чернівецького РС №6, Вижницького РС №1 та Вижницького РС №2 задля вивчення та закріплення набутих знань щодо особливостей складання досудових доповідей відносно неповнолітніх обвинувачених та щодо додаткового вивчення питань які виникають у працівників під час складання досудових доповідей.

Метою даного заняття було перейняти та поділитися досвідом, обговорити проблемні питання, які виникають та потребують додаткового вивчення під час підготовки досудових доповідей з неповнолітніми обвинуваченими, в тому числі під час складання оцінок ризиків та проведення інтерв’ювання з неповнолітніми та їх батьками або законними представниками.

Під час заняття було отримано багато інформації для подальшої роботи з підготовкою досудових доповідей.