Розпочали масштабний міжнародний бізнес-форум Українсько-Румунсько-Молдовський бізнес-форум у Чернівцях. Він відбуватиметься впродовж двох днів.

Дата: 06.07.2023 11:56

Фото без опису
Його мета - посилити тристороннє міжрегіональне співробітництво між Україною, Румунією та Республікою Молдова. Зокрема, налагодити зв’язки з міжнародними партнерами, розвинути взаємовигідне транскордонне співробітництво, обговорити актуальні теми торговельної кооперації між трьома державами, розвиток туризму.

Навіть в умовах повномасштабної війни ми намагаємося втримати економіку, а в деяких галузях розраховуємо на розвиток та приваблення інвестицій. Адже це можливість допомагати фронту.

Буковина сьогодні - один із тилових регіонів, який може стати певним хабом із розвитку підприємництва та міжнародного співробітництва. Маємо хороші традиції транскордонної співпраці, які продовжуємо, шукаючи нові взаємовигідні формати.

Перспективними сферами співробітництва між нашими країнами може бути залучення інвестицій у створення спільних підприємств суб’єктами малого та середнього бізнесу, технологічне оновлення харчової, легкої, деревообробної та меблевої промисловості, розвиток ІТ-сфери, виробництво та переробку сільськогосподарської продукції, розвиток житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури.

Подякував міжнародним партнерам за постійну підтримку України в різних напрямах. Працюємо далі.