Обговорення алгоритму розробленого у межах реалізації пілотного проекту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини

Дата: 06.11.2023 14:49

06.11.2023 року начальником Вижницького РС №2 ініційовано робочу зустріч з начальниками служби у справах дітей Путильської та Усть-Путильської територіальних громад, завідувача сектору «Путильське бюро правової допомоги».

Метою зустрічі було обговорення спільного Алгоритму взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей, органів соціального захисту населення, який узгоджено з Національною Соціальною Сервісною Службою України

Даний алгоритм розроблено у межах реалізації пілотного проекту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність, запровадженого наказом Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціальної політики України від 01 червня 2023 року № 150/445/2077/5/187. Алгоритм визначає механізм взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей, органів соціального захисту населення щодо надання допомоги не лише неповнолітньому, якого засуджено до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, а й членам його сім’ї як таким, що потрапили в складні життєві обставини.

В результаті обговорення Алгоритму взаємодії визначено основні пріоритети у роботі з неповнолітніми клієнтами пробації та закладено основу для подальшої співраці.